Het verkoopteam van Vectron

Wij ondersteunen vakdealers in heel Europa competent en betrouwbaar met passende oplossingen.

Klanttevredenheid in Duitsland en over de hele wereld

Gespecialiseerde partners van Vectron leveren technisch toonaangevende kassa-oplossingen inclusief begeleiding aan bakkerijen, horeca-ondernemingen, kappers en andere sectoren. Uw dagelijkse uitdagingen zijn ook van ons. Daarom geeft ons verkoopteam onze dealers per e-mail, telefonisch of persoonlijk ter plaatse zekerheid en ondersteuning bij het klantencontact. Samen garanderen wij een hoogwaardige, competente service en ontwikkelen we de beste kassa-oplossingen voor kwaliteitsbewuste bedrijven van elk formaat.

Ons competent, oplossings- en succesgericht team staat in verschillende Europese talen voor u klaar. Hier vindt u de passende contactpersoon voor uw verzoek.

Binnendienst

Rita Spitzer

Head of Sales Support & Steering

Tel. +49 (0)251 2856-150
Mail: sales@vectron.de

Bridget Leifeld

Team Leader Sales Support
Talen: Duits, Engels en Frans

Tel. +49 (0)251 2856-150
Mail: sales@vectron.de

Nadja Ait Laouad

Talen: Duits, Engels, Frans en Nederlands

Tel. +49 (0)251 2856-150
Mail: sales@vectron.de

Claudia Cortés

Talen: Duits, Engels en Spans

Tel. +49 (0)251 2856-150
Mail: sales@vectron.de

Eva Wagner

Talen: Duits, Engels en Frans

Tel. +49 (0)251 2856-150
Mail: sales@vectron.de

Miguel Reverón

Talen: Duits, Engels en Spaans

Tel. +49 (0)251 2856-150
Mail: sales@vectron.de

Sales D-A-CH-NL

Sascha Lewandowski

Division Head Vectron

Tel. +49 (0)251 2856-150
Mail: Sascha.Lewandowski@vectron.de

Thomas Schmitz

Area Sales Manager
Netherlands and Northwest Germany

Tel. +49 (0)251 2856-150
Mail: Thomas.Schmitz@vectron.de

Marc Bräunig

Commercial Agent
South-Western Germany and German Speaking Switzerland 

Tel. +49 (0)251 2856-150
Mail: Marc.Braeunig@vectron.de

Arne Zeiss

Area Sales Manager
North-Western Germany

Tel. +49 (0)251 2856-150
Mail: Arne.Zeiss@vectron.de

Gerhard Schnitzer

Commercial Agent
Southern Germany and Austria

Tel. +49 (0)251 2856-150
Mail: Gerhard.Schnitzer@vectron.de

Holger Schulz

Area Sales Manager
Northern and Eastern Germany

Tel. +49 (0)251 2856-150
Mail: Holger.Schulz@vectron.de

Frank Romanski

Hospitality Channel Account Manager

Tel. +49 (0)251 2856-150
Mail: Frank.Romanski@vectron.de

André Scaramella

Bakery Channel Account Manager

Tel. +49 (0)251 2856-150
Mail: Andre.Scaramella@vectron.de

Sales International

Sascha Lewandowski

Division Head Vectron

Tel. +49 (0)251 2856-150
Mail: Sascha.Lewandowski@vectron.de

 

Gerhard Schnitzer

Commercial Agent
Czech Republic, Ireland, Romania, Croatia and Turkey

Tel. +49 (0)251 2856-150
Mail: Gerhard.Schnitzer@vectron.de

Laurent Guibourt

Commercial Agent
France

Tel. +33 680 811751
Mail: Laurent.Guibourt@vectron.fr

Julien Cruypelinck

Commercial Agent
France

Tel. +33 648 686020
Mail: Julien.Cruypelinck@vectron.fr

Michel Aurange

Commercial Agent
Spain, Portugal, Denmark and Norway

Tel. +34 665 38 83 57
Mail: Michel.Aurange@vectron.de

 

Thomas Schmitz

Area Sales Manager
Belgium

Tel. +49 (0)251 2856-150
Mail: Thomas.Schmitz@vectron.de

 

 

bonVito Backoffice

Henning Bobke

Tel. +49 (0)251 2856-112
Mail: backoffice@bonVito.org

Germaine Fonseca de Bräuer

Tel. +49 (0)251 2856-112
Mail: backoffice@bonVito.org

Contact

Bent u geinteresseerd in een van onze produkten of wilt u verdere informatie?

Ma - vr, 9.00 tot 17.00 uur